Przypinki

Przypinki

Przypinki zwane potocznie pinsami (z ang. Pin) są jedną z najbardziej popularnych form promocji herbów miast, loga firm, upamiętnienia różnego rodzaju obchodów lub okoliczności wpinając/eksponując w koszulę czy marynarkę.

Nasza firma wykonuje dużą gamę, rodzajów przypinek o dowolnym kształcie jak i przeróżnych technik wykonania.

Wykonujemy przypinki metalowe trawione, metalowe odlewane i (ZnAl), grawerowane, plastikowe z nadrukiem. Formą wykończenia jest ręczne emaliowanie (zapuszczanie farbą), patynowanie, chromowanie, czy też srebrzenie. Tańszą forma przypinek są przypinki drukowane z możliwością pokrycia żywicą zwaną 3D. Dla przypinek stosujemy standardowe zapięcia typu motylek, ale również mamy w ofercie inne rodzaje zapięć takich jak: szpilka, gwint z nakrętką, agrafka czy też magnez.

Za dopłatą do każdej przypinki dobieramy odpowiednie opakowanie, wielkość, kolor i materiał. Standardowo opakowanie stosujemy usztywniony kartonik z woreczkiem strunowym i jest on wliczony w cenę.

Metalografika i Chemigrafia powstała w roku 2014 i jako młoda firma dzięki łączeniu wielu technologii takich jak trawienie chemiczne, odlewnictwo, druk bezpośredni i grawerowanie mechaniczne tworzy unikalne produkty.

Jak możemy ci pomóc?

Zostaw wiadomość a my zawsze odpowiemy na twoje pytania.