O Nas

Jesteśmy dla Was

Dzień dobry. Szanowni Państwo, nazywam się Wiesław Janusz i zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą firmą.
tradycja, którą przekuwamy w doświadczenie
Firma Metalografika, istniejąca od roku 2014, powstała jako firma rodzinna, wielopokoleniowa, w której warsztat, doświadczenie i wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, w której z latami poszerzała się nasza oferta obejmująca pinsy (przypinki metalowe), ryngrafy wojskowe, medale, tabliczki znamionowe.
wykształcenie, które gwarantuje najwyższą jakość
W chwili obecnej wszystkie osoby tworzące zespół Metalografiki to osoby, które posiadają wykształcenie kierunkowe: plastyczne i graficzne. Pozwala to zaoferować Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Poza wykształceniem staramy się w sposób permanentny poszerzać naszą wiedzę i umiejętności podczas kursów i szkoleń.
co mówią o nas klienci?
Posiadamy dwukrotnie więcej zrealizowanych zleceń niż wynosi liczba naszych klientów, co oznacza, że… każdy klient wrócił do nas co najmniej raz! Nasi klienci wracają do nas przede wszystkim dzięki rzetelności i szybkiemu terminowi realizacji zleceń.
nasz klient to wymagający klient!
Obsługujemy klientów instytucjonalnych, przede wszystkim takich jak wojsko, urzędy, firmy, agencje reklamowe. Dziękując za zaufanie dotychczasowym klientom, zapraszamy jednocześnie do współpracy nowe podmioty.
Wiesław Janusz

Dlaczego powineneś wybrać naszą firmę?

Nasze zaangażowanie i doświadczenie pomoże ci dobrać najlepszy produkt z pośród wielu naszych wyborów.
ponad 1,000 zadowolonych firm i instytucji
szeroki asertyment produktów
błyskawiczna wycena i realizacja zamówienia
stała współpraca i terminowe dostawy

Zrelaksuj się !!!

Nie musisz myśleć czy dostaniesz produkt na czas i czy będzie odpowiedniej jakości. Nasi graficy opracują za ciebie kompletny produkt, łącznie z wizualizacją, a logistyka dopilnuje aby zamówienie dotarło na czas.

Szukasz stałego partnera i producenta ?